صادرات پسته به انگلستان

مقاله صادرات پسته به انگلستان از بین انواع مغز پسته، مغز پسته هایی را معرفی می کنید که برای صادرات پسته به انگلستان گزینه مناسبی می توانند باشند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

از بین کیفیت های مختلف مغز پسته که تعداد آنها به بیش از دوازده نوع می رسد، تعدادی از آنها می تواند برای صادرات پسته به انگلستان، انتخاب شود. چرا همه کیفیت های مغز پسته اجازه ورود به انگلستان را پیدا نمی کنند؟

اطلاعاتی در مورد صادرات پسته به انگلستان

در این مقاله صادرات پسته به انگلستان، ابتدا توضیح مختصری در مورد قوانین انگلستان برای واردات پسته مطرح می کنیم. و در گام بعد مغز پسته هایی که مناسب صادرات به انگلستان هستند را معرفی خواهیم کرد.

برخی کشورها در واردات پسته بسیار سخت گیر هستند. قوانین خاصی برای واردات پسته وضع نموده اند. قوانینی که بیشتر مربوط به آفلاتوکسین پسته است. بنابراین نیاز است شرکت صادرکننده پسته در صادرات پسته به انگلستان، به این قوانین توجه نماید. در حین ورود پسته و فرآورده های آن به انگلستان، محصولات مورد آزمایش قرار می گیرند. بنابراین چنانچه محموله پسته مطابق قوانین انگلسان نباشد، محموله اجازه ورود پیدا نمی کند.

با ارائه این توضیح مشخص شد که هر کیفیتی از پسته یا مغز پسته را نمی توانیم به انگلستان وارد کنیم. کدام نوع مغز پسته ها مناسب برای صادرات پسته به انگلستان هستند؟

انواع مغز پسته صادراتی

مغز پسته هایی که از پسته های بسته فرآوری می کنیم اغلب میزان آفلاتوگسین بسیار کمی دارند. به همین دلیل مناسب برای صادرات پسته به انگلستان هستند. همچنین از بین سایر انواع مغز پسته ها، مغز پسته دو پوست از دیگر انواع مغز پسته است که سطح بهداشت و سلامت بسیار بالایی دارد. میزان آفلاتوکسین در این مغز پسه ها بسیار کم و نزدیک به صفر است.

می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما