انواع مغز پسته با کیفیت عالی در بازار تهران

مغز پسته یکی از گونه های موجود در سطح کشور بوده است که نوع مرغوب ان در ایران کشت می شود و به بازار جهانی ارسال می شوند. مرغوب ترین نوع مغز پسته در رفسنجان و دامغان کشور کشت می شود. این محصول دارای خاصیت زیادی برای مصرف بوده است با مصرف کردن این محصول به راحتی می تواند بسیاری از مواد مورد نیاز بدن را تامین کرد. مغز پسته در داخل کشور یک کالای تجاری به حساب می آید و نمایندگی های بعد از فرآوری کردن این محصول ان را به کشور های متقاضی صادر می کنند و ارز وارد کشور می کنند.

انواع مغز پسته با کیفیت عالی در بازار تهران

چگونگی تهیه مغز پسته مرغوب

چگونگی تهیه مغز پسته مرغوبچگونگی تهیه مغز پسته مرغوب در سطح کشور برای مصرف مشتریان و بازار جهانی تولید می شود و طی یک سری فرایند های خاصی در داخل کشور فراوری شده و برای مصرف به بازار فروش خود عرضه می شود. 

پسته محصولی کوچک برای خاورمیانه و اسیای مرکزی بوده است که در ایران نیز نوع مرغوب این محصول پیدا می شود فروش انحصاری پسته در دنیا در دست کشور ایران بوده است و در زمینه صادرات این محصول در رتبه اول در بین کشور های قرار دارد رتبه دوم در این زمینه برای کشور ایالات متحده بوده است و رتبه سوم نیز برای کشور چین که به صاتدرات این محصول مشغول هستند. 

پسته نیز مثل دیگر مواد خوراکی برای سلامتی بدن مفید بوده است و مصرف ان نیز از سوی پزشکان و محققان توصیه می شود پسته یکی از آجیل های خوشمزه در بین مردم ایران بوده است که هر ساله در عید نوروز به سراغ خرید این محصول می روند و این فراورده را به اندازه نیاز های خود از بازار خرید می کنند.

خواص پسته در زیبایی و سلامتی پوست  تناسب اندام برای مصرف کننده این محصول بسیار زیاد بوده است که این خاصیت را نمی توانند به راحتی در هر محصولی پیدا کرد. بهتر است که همیشه این محصول را به صورت مستقیم و عمده برای خود تدارک ببینیم.

پسته یکی از اجزای تشکیل دهنده آجیل بوده است که این میوه از میزان پتاسیم بسیار زیادی برخوردار است با مصرف کردن این محصول می تواند مقدار زیادی از این ماده معدنی را برای بدن خود تامین کرد پتاسیم در بدن بر روی اندام های حیاتی موثر بوده است و در عملکرد ان ها تاثیر خوبی را بازی می کند. 

انواع گونه های پسته در سطح کشور به صورت گزینه های زیر بوده است:

 • پسته فندقی
 • کله قوچی
 • نوع اکبری
 • احمد اقایی
  در سطح کشور چهار گونه از پسته یافت می شود که هر کدام یک از این گونه در یک منطقه ایاز کشور مورد کشت و تکثیر قرار می گیرد. ارزش غذایی پسته نیز بسیار بالا بوده است به گونه ای که با مصرف کردن این محصول به راحتی کی توان بخشی از انرژی بدن را به راحتی تامین کرد. 
  مواد موجود در پسته شامل کربوهیدارت های، پروتئین ها، اسید های آمینه، چربی و فیبر های رژیمی بوده است که فرد با مصرف کردن پسته به راحتی این مواد را به بدن خود وارد می کند. 

انواع مغز پسته صادراتی درجه یک

انواع مغز پسته صادارتی درجه یک که در سطح کشور به راحتی یافت می شود همان طور که گفته شد چهار نوع بوده است که هر کدام یک از این گونه ویژگی های منحصر به فرد خود را دارا می باشند.
پسته سرشار ار مواد معدنی نظیر کلسیم، پتاسیم، آهن، روی ، مس و سدیم بوده است که وجود این مواد معدنی برای بدن ضروری و مهم هستند کسانی که با کمبود این مواد در بدن مواجه بوده باشند به انواع بیماری های دچار خواهند شد با مصرف کردن پسته به راحتی می تواند این مواد معدنی را به بدن خود وارد کرد.
آهن موجود در پسته بدن را از ابتلا شدن به بیماری کم خونی نجات خواهد داد و مصرف کننده تحت هیچ شرایط به کم خونی دچار نمی شود آهن در بدن باعث خون سازی می شود پسته نیز منبع غنی از این ماده برای مصرف کننده بوده است.
کلسیم موجود در پسته برای بیماری های پوکی استخوان و مفاصل مفید بوده است با مصرف کردن پسته به راحتی می تواند این ماده را بهد خود وارد کرد و میزان تراکم استخوانی بدن را افزایش داد هر چه میزان مصرف پسته بیشتر بوده باشد فرد از تناسب اندامی خوبی نیز برخوردار خواهد بود.

ویتامین های موجود در پسته نیز به صورت گزینه های زیر بوده است:

 1. ویتامین ث
 2. ویتامین ب 6
 3. ویتامین آ
 4. ویتامین کا
 5. تیامین
 6. فولات
 7. کولین
 8. اسید و بتایین
  موارد ذکر شده نیز انواع ویتامین های موجود در این محصول هستند که فرد با مصرف کردن این محصول به راحتی این مواد وارد بدن می شود. با مصرف کردن پسته به راحتی سیستم ایمنی بدن خود را تقویت کنید و از مبتلا شدن به انواع بیماری های ویروسی و میکروبی در امان باشید.
  مصرف این محصول میزان یادگیری و حافظه را تقویت می کند. خوردن پسته نیروی جنسی را در مصرف کننده افزایش می دهد. پسته بر روی عملکرد معده نیز موثر بوده است. مصرف پسته برای تسکین سرفه نیز مفید است کسانی که این مشکلات را دارند  مصرف کردن پسته به راحتی خود را در منزل می توانند درمان کنند. 

تشخیص مغز پسته مرغوب در بازار

تشخیص مغز پسته مرغوب در بازارتشخیص مغز پسته مرغوب در بازار اگر مصرف کننده از مراکز فروش معتبر این محصول را خرید کرده باشد هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد کسانی که مشکلات اعصاب دارند با مصرف کردن پسته به راحتی می توانند این مشکل خود را در کم ترین زمان ممکن درمان کنند.
 مصرف کردن پسته به راحتی می توان در وزن خود مدیریت نمود مصرف پسته در عملکرد قلب نیز مفید بوده است. 

پخش مغز پسته بصورت عمده

پخش مغز پسته به صورت عمده و خرده در سطح کشور توسط نمایندگی های عرضه کننده این محصول در سطح کشور صورت می گیرد تا این محصول به راحتی در اختیار مصرف کنندگان خود قرار گیرد.
همان طور که گفته شد مصرف پسته برای خود مصرف کننده دارای خواص درمانی متعددی می باشد بر روی این محصول نیز مطالعات زیادی صورت گرفته است و نتایج همه مفید بودن پسته برای بدن رات تاکید داشتند. 

مصرف کردن پسته از ابتلا شدن فرد به بیماریهای ماکولا نیز جلوگیری می کند و به این صورت برای فرد مفید بوده است. پسته صادراتی نیز در سطح کشور به بازار جهانی صادر می گردد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما