فروش عمده پسته ارزان کرمان

بازار هدف برای فروش عمده پسته ارزان که اغلب دارای کیفیت قابل قبول و قیمت پایین هستند، کشورهایی نظیر چین، روسیه و … است که میزان مصرف بالا ولی تولید صفر دارند.

کشورهایی نظیر چین و روسیه دارای بازار مصرف بزرگی هستند. حجم قابل توجهی از انواع مواد غذایی نظیر آجیل و پسته را مورد استفاده قرار می دهند. ولی از بین کیفیت های مختلف پسته که وجود دارد، این کشورها اغلب پسته های ارزان را انتخاب می نمایند. و بازار هدف مناسبی برای فروش عمده پسته ارزان کرمان هستند.

پسته های ارزان چه نوع پسته هایی هستند؟

پسته آب خندان مناسب برای فروش عمده پسته ارزان کرمان

از بین ارقام مختلف پسته، ارزان ترین نوع پسته، پسته فندقی است. چرا که دارای سایز ریزتری است. عملکرد درختانش بالاست. و بیشترین میزان تولید را دارد. از بین انواع پسته ها نیز نوع آب خندان قیمت پایین تری دارد. چون وزن مغز آنها اغلب کمتر از 50 درصد است. و پوست آنها، به صورت مصنوعی با شده است. این پسته ها ارزان ترین نوع پسته هستند.

بنابراین می توانیم نتیجه بگیریم که پسه فندقی آب خندان ارزان ترین نوع پسته است. این پسته بازار هدف وسیعی در جهان دارد. همانطور که مطرح کردیم، کشورهایی نظیر روسیه و چین که از واردکننده های مهم پسته هستند، پسته ارزان را می خرند. یکی از اصلی ترین مدل های پسته که به این کشور صادرات می شود، پسته فندقی آب خندان است.

cheap pistachio kernels

از بین مدل های مختلف مغز پسته نیز، ارزان ترین مدل مغز پسته، مغز پسته موشو است. بازار ایران این نوع مغز پسته را موشو و گندمی می نامند. این مغز پسته از پسته های سبک به دست می آید. لذا بسیار ریز است.

مغز پسته گندمی برای تهیه فرآورده های مختلف نظیر پودر پسته مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در صنایع غذایی نیز استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما