فروش مغز گردو درجه یک به عراق

فروش مغز گردو درجه یک به عراق سبب شده است تا این کشور بیشترین واردات گردو را از ایران داشته باشد.
وجود بازارهای نیمه فعال در زمینه ی مغز گردو و بادام درختی سنگی ۱۴۰۱ یکی از پر بازده ترین مکان ها برای افزایش صادرات گردو می باشد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

بسیاری از خریداران مغز گردو در کشورهای همسایه تمایل زیادی به خرید انواع گردو از ایران و بادام زمینی مزمز دارند و ایران ترجیحا می تواند مغز گردو درجه یک را ارسال کند زیرا هزینه های کمتری خواهد داشت.
برخی از کشورهای همسایه از جمله عراق با وجود عدم حاصلخیزی زمین های کشاورزی مجبورند که انواع گردو را از ایران وارد کنند اما شرایط موجود در تولید و حتی برداشت و بسته بندی آن ها را راغب می کند تا به استاندارد ها نزدیک شوند.

فروش مغز گردو به عراق

با اینکه این کشور عربی زبان بعد از حمله ی امریکا از لحاظ اجتماعی سطح پایینی دارد اما باز هم برای خرید انواع مغز گردو تلاش می کند تا استاندارد های مختلف جهانی را بکار گیرد.
برای مثال وجود سم در میوه ها و خشکباری همچون گردو رقابت را برای ایران سخت می کند زیرا که مصرف بی رویه ی سموم و کودهای شیمیایی بیش از حد افزایش یافته است.

این عامل سبب می گردد تا حساسیت کشورهای دیگر به نحوه ی تولید و بسته بندی گردو زیاد شود و اگر ایران نتواند از این رقابت سر بلند بیرون آید رقبای جدی تری در انتظار آن هستند.
بنابراین باغدارانی که تمایل به صادرات انواع مغز گردو درجه یک دارند می بایست از ابتدا روش های تولید جدید و بهینه را استفاده کنند تا در هنگام فروش مغز گردو به سایر کشور ها دچار مشکل نگردند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما