قیمت انواع مغز گردو

قیمت انواع مغز گردو برای انواع مغز گردو سفید، گردو چینی در دبی و مغز گردو دندونه متفاوت است. البته هر گروه از مغز گردو خود دارای چند کیفیت است که نسبت به هم اختلاف قیمت دارند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

در این مقاله می خواهیم ابتدا قیمت حدودی انواع مغز گردو را بدانیم. سپس اشاره خواهیم کرد که هر مدل مغز گردو در چه محدوده قیمتی قرار می گیرد.

پایین ترین قیمت برای مغز گردو اغلب در حدود 25 هزار تومان و بالاترین قیمت در حدود 85 هزار تومان است. مغز گردو های سالم کرم رنگ بیشترین قیمت را دارند. زیرا بالاتری کیفیت را در بین سایر کیفیت های مغز گردو به خود اختصاص داده اند. مغز گردو های قهوه ای نیز کیفیت های پایین تر را دارند. و در لیست مغز گردوهای ارزان قیمت هستند. ارزان ترین نوع مغز گردو، مغز گردو سیاه است. نمونه ای از این مغز گردو را می توانید در تصویر زیر مشاهده نمایید.

مغز گردو های شکسته نیز در چند مدل دسته بندی می شوند. این گردو چینی در ایران هم نوع ارزان قیمت دارند و هم دارای کیفیت متوسط که قیمت متوسط دارند.

استعلام قیمت انواع مغز گردو

در استعلام قیمت انواع مغز گردو همانطور که مشاهده می کنید به دلیل تنوع کیفیت محصول، باید محصول مورد درخواست مشخص گردد. به این ترتیب می وان در مورد کیفیت های مختلف گروه مشخص مغز گردو صحبت کرد. به عنوان مثال برخی از تجار مغز ردو را برای پخش و فروش در بین آجیل سراها خریداری می کنند، بنابراین نیاز است از گروه مغز گردو دوپر سفید انتخاب نمایند. یا برخی مغز گردو را برای استفاده در روغن گیری و … می خواهند. بنابراین نیاز است کیفیت مناسب با این درخواست از طرف فروشنده پیشنهاد داده شود. فروشنده بر اساس نوع درخواست خریدار اقدام به ارائه پیشنهادات خود می نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما