قیمت مغز گردو اعلا عمده

می خواهیم در این مقاله  مشخصات کامل مغز گردو اعلا را مطرح کنیم و همچنین در مورد قیمت مغز گردو اعلا عمده صحبت کنیم. این مشخصات از چند جهت مورد بررسی قرار می گیرد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

اولین موضوعی که باید به آن بپردازیم در مورد نحوه تعیین کیفیت یک محموله گردو تویسرکان 1401 می باشد. اولین نکته در مورد رنگ آن است. رنگ مغز گردو بسیار حائز اهمیت است. ما بر اساس همین پارامتر می توانیم هفت گروه برای مغز گردو معرفی کنیم. این هفت گروه را نیز بر اساس درصد شکسته آن می توانیم درجه بندی کنیم. پس تا به اینجا ما دو مشخصه برای تعیین کیفیت مغز گردو اعلام کرده ایم.

  • مورد اول رنگ مغز گردو است
  • مورد دوم میزان شکستگی مغز گردو

موارد دیگری که باید در تعیین کیفیت مغز گردو به آن بپردازیم، مربوط به تمیز بودن محصول است. حین شکستن و فرآوری مغز گردو امکان باقی ماندن پوست چوبی گردو و … درون آن وجود دارد. باید تا حد امکان مغز گردو را از این مواد خارجی پاک کنیم. premium walnut kernels عاری از هر نوع مواد خارجی می باشد.

در کنار این موضوع، ما باید به تازه بودن محصول توجه کنیم. گردو پوست سبز حساسیت زیادی به اکسیداسیون دارد. بعد از جدا شدن مغز گردو از پوست چوبی، این محصول به شدت در معرض اکسیداسیون است. بنابراین در خرید مغز گردو باید توجه کنیم که مغز گردو اکسید نشده باشد. این مسئله را به سادگی می توانیم از طریق بررسی رنگ و طعم آن تشخیص دهیم.

حال می خواهیم بر اساس پارامترهایی که مطرح کردیم، مشخصات مغز گردو اعلا را عنوان کنیم.

مشخصات و قیمت مغز گردو اعلا عمده

مغز گردو اعلا، مغز گردو با رنگ بسیار روشن یعنی مغز گردو سفید است. درصد شکستگی موجود درون این کیفیت از مغز گردو بسیار کم است. و زیر 3 درصد می باشد. درصد مواد خارجی موجود در محموله صفر است. مغز گردو به تازگی از پوست چوبی آن جدا شده و کیفیت بسیار خوبی دارد. قیمت مغز گردو اعلا عمده نسبت به سایر کیفیت ها بالاتر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما