مرکز فروش پسته ارگانیک بارانی

مهمترین مرکز فروش پسته ارگانیک در جهان، ایران است. سالانه انواع پسته های ارگانیک شامل پسته های باغی و وحشی تولید و به بازار کشورهای مختلف نظیر اروپا صادر می شود.

محصولات کشاورزی که به صورت ارگانیک تولید می شوند، دارای ارزش تغذیه ای بسیار بالا هستند. همچنین از نظر زیست محیطی دارای جایگاه خوبی هستند. چون تولید آنها نه تنها به محیط زیست هیچ آسیبی نمی رساند، بلکه به برقراری تعادل زیستی نیز کمک می کند.

پسته ارگانیک جزء محصولات کشاورزی ارگانیک است که در جهان تولید می شود. این محصولات مشتریان زیادی دارد. اصلی ترین مرکز فروش پسته ارگانیک در جهان را می توانیم کشور ایران معرفی کنیم. در ایران مرکز فروش پسته ارگانیک، این محصول را در دو گروه قرار می دهند. در حقیقت پسته های ارگانیک دارای دو مدل و دو گروه هستند.

مرکز فروش پسته ارگانیک باغی

نوع اول پسته ارگانیک، پسته ارگانیک باغی است. این پسته دقیقا مشابه پسته های باغی معمولی اس. با این تفاوت که در تولید آنها هیچ نوع سموم یا کودهای شیمیایی استفاده نمی کنیم.

پسته های ارگانیک باغی شامل ارقام فندقی، اکبری، احمدآقایی و کله قوچی هستند. هر کدام از ارقام دارای چند سایز هستند.

مرکز فروش پسته ارگانیک وحشی

مدل دیگر پسته های ارگانیک، پسته وحشی است. افراد کمتری با این مدل پسته آشنا هستند. محل رویش این پسته ها، جنگل های بکر است. جنگل هایی که انسان ها هیچ دخالتی در رویش گیاهان آن ندارند. و پسته وحشی نیز کاملا بدون دخالت انسان می روید. بنابراین کاملا ارگانیک است.

organic pistachio supplier بیشترین میزان پسته های ارگانیک را به کشورهای عضو اتحادیه اروپا صادر می کند. به عبارتی در این کشورها، پسته ارگانیک پرطرفدار است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما