مغز پسته بوداده بی نمک

مغز پسته بدون نمک را می توانیم در انواع مغز پسته بوداده و خام عرضه کنیم. هر دو مدل می تواند برای استفاده درون آجیل و یا به کار گرفتن در واحد های صنایع غذایی مناسب باشد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

پسته و مهمترین فرآورده آن یعنی مغز پسته را می توانیم در هر دو مدل خام و مغز پسته بوداده مورد استفاده قرار دهیم. مغز پسته بوداده خود می تواند در کیفیت ها و انواع مختلف باشد. دلیل این تنوع، تنوع در مواد افزودنی و طعم دهنده هاست. از مهمترین طعم دهنده هایی که در فراوری مغز پسته بوداده مورد استفاده قرار می گیرد می توانیم به مواردی نظیر نمک، فلفل، زعفران، آبلیمو، گیاهان معطر و … اشاره کنیم.

هر کدام از طعم دهنده ها و یا تلفیقی از آنها می تواند برای طعم دار کردن مغز پسه مورد استفاده قرار بگیرد.

عده ای از افراد نمک را مضر برای سلامتی خود می دانند. به همین دلیل مغز پسته بوداده بی نمک و یا خام را نسبت به پسته یا مغز پسته نمکی ترجیح می دهند. با توجه به توضیحی که در مورد انواع پسته مطرح کردیم، مغز پسته بی نمک می تواند نوع پسته خام و یا مغز پسته بوداده باشد.

سفارش مغز پسته بدون نمک

در سفارش مغز پسته بی نمک نیاز است که خریدار به طور دقیق مشخص کند که آیا منظور او پسته خام است و یا متقاضی پسته برشته است که در آن از نمک استفاده نمی کنیم. اگر پسته طعم دار شده بدون نمک را درخواست بکند، باید نوع طعم دهنده را نیز انتخاب کند. به عنوان مثال پسته با طعم فلفل یا آبلیمو و یا … می خواهد.

البته می خواهیم نکته ای را در مورد مغز پسته بوداده نمکین مطرح کنیم. مغز پسته بوداده با نمک کم، مضر برای سلامتی نیست. بنابراین افرادی که پسته های نمکی را دوست دارند می توانند از پسته های با نمک کم استفاده نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما