خرید پسته کله قوچی شور

خرید پسته کله قوچی در انواع خام یا پسته کله قوچی شور، یا در طعم های مختلف شامل طعم زعفرانی، نمکی، لیمویی، فلفلی، سبزیجات و … توسط مشتریان داخلی و خارجی انجام می گیرد. انتخاب طعم دهنده در فرآوری و خرید خرید پسته به عهده خریدار است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

پسته به عنوان یکی از آجیل و تنقلات بسیار خوشمزه در بسیاری از کشورها در اعیاد مختلف ملی مورد خرید مردم قرار می گیرند. پسته طعم دار همانطور که بیان کردیم در مدل های مختلفی توسط فروشنده پسته، به فروش می رسد. بازرگانان هر کشور مطابق سلیقه و نیاز بازار مصرف کشورشان اقدام به انتخاب از بین مدل های مختلف پسته بو داده می کنند.

پسته شور زعفرانی

  • از مهمترین انواع پسته طعم دار که مورد علاقه مردم جهان است، پسته با طعم زعفران است. از مشتریان پسته زعفرانی می توانیم به کشور عراق اشاره کنیم. پسته اکبری با طعم زعفران انتخاب اصلی مشتریان عراقی در خرید پسته از ایران است.
  • پسته با طعم فلفل نوع دیگری است که در ایران تولید شده و به کشورهای مختلفی نظیر اتحادیه اروپا، هند، چین و … صادرات می شود. در فرآوری این محصول از فلفل قرمز، نمک، آبلیمو و … استفاده میکنیم.
  • پسته شور نوع دیگری است که مورد استقبال کشورهای اوراسیایی نظیر روسیه است. مشتریان روسی، پسته ایرانی را اغلب در دو مدل خام و یا نمکی خرید می کنند.

گاهی اوقات ما به انتخاب خریدار در فرآوری پسته از ترکیب چند طعم دهنده استفاده می کنیم. به عنوان مثال نمک، آبلیمو، فلفل یا زعفران، نمک، آبلیمو و یا دیگر ترکیبات. این بستگی به درخواست خریدار و سلیقه کشور مقصد دارد که ما چه پیشنهادی را به او ارائه بدهیم.

قیمت پسته بو داده

برای تعیین قیمت پسته بو داده علاوه بر اینکه کیفیت پسته خام مورد استفاده را در نظر می گیریم، نوع طعم دهنده نیز بسیار مهم است. بر اساس نوع طعم دهنده و پسته خام، roasted pistachios price را تعیین می کنیم.

بنابراین در سفارش خرید پسته خندان طعم دار نیاز است درخواست خود را با جزئیات کامل به ما اعلام کنید. اگر نیاز دارید قبل از سفارش، پیشنهاد محصول دریافت کنید در حین صحبت با ما لطفا به این موضوع اشاره نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما