فروشنده عمده پسته فندقی

فروشنده عمده پسته فندقی این محصول را با توجه به استقبال خوب در کشورهای منطقه آسیایی از جمله چین و هنگ کنگ، روسیه، پاکستان و …، در بازار این کشورها عرضه می کنند.

پسته فندقی از بین ارقام تجاری پسته، بیشترین میزان تولید را به خود اختصاص داده است. به همین دلیل بیشترین میزان فروش و صادرات را نیز دارد. البته مشخصات این رقم پسته نیز نقش مهمی در افزایش رونق فروش آن داشته است. مهمترین مشخصات fandoghi pistachio که سبب رونق فروش آن شده است، شامل موارد زیر است.

مشخصات مهم پسته فندقی

  • قیمت متعادل تر پسته فندقی نسبت به دیگر ارقام
  • سطح بهداشت بالاتر پسته فندقی و آلودگی کمتر به قارچ آسپرژیلوس و سم آفلاتوکسین

قیمت متعادل تر پسه فندقی باعث افزایش استقبال از آن در بین کشورهای آسیایی شده است. فروشنده عمده پسته فندقی به دلیل استقبال خوب از این رقم پسته در کشورهایی نظیر چین و هنگ کنگ، روسیه و …، سالانه حجم قابل توجهی از این محصول را در این کشورها عرضه می کنند.

البته فروشنده عمده پسته فندقی، بازار اتحادیه اروپا را یکی دیگر از بازارهای هدف پسته فندقی می دانند. چون همانطور که ذکر کردیم میزان آلودگی این رقم پسته به سمومی نظیر آ،لاتوکسین بسیار کم است. دلیل این مسئله فصل برداشت این پسته است. فصل برداشت پسته فندقی زودتر از ارقام تجاری دیگر است. بنابراین کمتر در معرض گرما و آلودگی به قارچ های آسپرژیلوس قرار می گیرند. بنابراین فروشنده عمده پسته موفقیت بیشتری را در ارسال پسته فندقی به اتحادیه اروپا و دیگر کشورها نظیر سنگاپور تجربه کرده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما