خرید مغز پسته سبز سیرجان

در خرید مغز پسته سبز یکی از خاص ترین و بهترین انواع مغز پسته، مغز پسته سبز دو پوست شده است که می توان گفت تنها تولیدکننده آن در جهان ایران است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

آیا شما قصد خرید مغز پسته سبز را دارید؟ آیا آشنا با انواع مغز پسته صادراتی ایران هستید؟ می خواهیم در زیر به صورت مختصر انواع مغز پسته را لیست کنیم. در ادامه محصولی را که تولید منحصر کشور ایران است را معرفی خواهیم نمود.

انواع مغز پسته صادراتی ایران

در خرید مغز پسته سبز توجه کنیم که مغز پسته و گردو تویسرکان 1401 در چندین گروه عمده قرار می گیرند و بیش از 12 نوع و کیفیت هستند. اختلاف بین انواع انواع مغز پسته صادراتی ایران اغلب زیاد است. به همین دلیل نیز از نظر ارزش پولی نیز تفاوت زیادی نسبت به هم دارند.

مغز پسته سالم درشت: مهمترین مصرف این نوع مغز پسته، استفاده آن در مخلوط آجیل است. همچنین ممکن است در تزئین مواد غذایی نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

انواع مدل های مغز پسته های شکسته که تحت عنوان مغز پسته دندانه شناخته شده است. این نوع پسته ها و گردو پوست سبز نیز خود دارای چندین مدل و کیفی هستند. به عنوان مثال می وانید در زیر عکس دو مدل از این مغز پسته ها را مشاهده کنید.

مغز پسته های ارزان قیمت: مغز پسته گندمی و موشو که از نظر سایز اغلب ریز است و همچنین رنگ تیره تری دارد. در حقیقت این مغز پسته را از پسته های ریز با کیفیت پایین تولید فرآوری می کنیم.

مغز پسته جنگلی: مغز این پسته کاملا ارگانیک است. از پسته وحشی تهیه می کنیم.

مغز پسته دو پوست شده مدل دیگری است که اغلب مورد توجه مشتریان خارجی قرار می گیرد. این محصول به صورت انحصاری در ایران تولید می شود. مصارف عمده ای در واحد های صنایع غذایی به خصوص در رستوران ها دارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد انواع مغز پسته ها، لطفا کاتالوگ را مطالعه نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما