فروش عمده مغز پسته

فروش عمده مغز پسته در بسته بندی های کارتنی و وکیوم شده انجام می گیرد. البته بسته بندی کیسه ای 70 کیلوگرمی را نیز در مواردی خاص در فروش عمده مغز پسته مورد استفاده قرار می دهیم.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

بسته بندی در تولید و تجارت مواد غذایی اهمیت و جایگاه خاصی دارد. چون نقش مهمی در حفظ کیفیت محصول دارد. در تجارت مواد غذایی بسیار مهم است که بتوانیم محصول را از لحظه تولید تا زمان مصرف، با کیفیت بالا نگهداری کنیم. و در تجارت و صادرات بتوانیم در طول حمل و نقل، کیفیت آن را حفظ نماییم. این موضوع با به کارگیری بسته بندی مناسب امکان پذیر است.

نوع بسته بندی در فروش عمده مغز پسته

بنابراین اغلب شرکت های صادرکننده سعی می کنند بهترین نوع بسته بندی را برای محصولات خود در نظر بگیریند. به عنوان مثال پسته جزء محصولاتی است که طرفداران زیادی بین مردم جهان پیدا کرده است. بهترین نوع بسته بندی که در حال حاضر در فروش عمده مغز پسته مورد استفاده قرار می گیرد، بسته بندی وکیوم – کارتن است.

بسته بندی های وکیوم شده – کارتن برای فروش عمده مغز پستهدارای وزن های 12 و 12.5 کیلوگرمی است. البته نوع دیگر بسته بندی مورد استفاده برای pistachio kernels wholesale، بسته بندی کیسه ای است. کیسه های بزرگ هفتاد کیلو گرمی نیز برای مغز پسته مورد استفاده قرار می گیرند. البته در موارد خاص این نوع بسته بندی را مورد استفاده قرار میدهیم. در مواردی که مسیر حمل و نقل کوتاه باشد و یا برای مغز پسته های ارزان قیمت.

شما نیاز است در انتخاب نوع بسته بندی از تامین کننده پسته مشاوره دریافت نمایید. زیرا تامین کننده پسته اطلاعات بهتری در خصوص کیفیت محصول و شرایط آن دارد. و می تواند مطابق با شرایط فروش و حمل و نقل، بهترین نوع بسته بندی را برای محصول انتخاب نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما