قیمت عمده پسته احمد آقایی خام

قیمت عمده پسته احمد آقایی فلفلی نسبت به قیمت عمده پسته احمد آقایی چه تفاوتی دارد؟ این اختلاف قیمت از چه چیزی نشات می گیرد؟

هزینه های اضافی را در پی دارد. یعنی بعد از آماده نمودن پسته های خام، نیاز است فرآوری ثانویه مد نظر انجام گیرد. در انجام این فرآوری ثانویه، دستگاه ها، مواد اولیه و نیروهای انسانی به کار می گیریم. که همه این موارد مولد هزینه هستند.

بنابراین در جمع بندی می توانیم بگوییم که قیمت عمده پسته احمد آقایی فلفلی، اغلب بالاتر از قیمت عمده پسته احمد آقایی خام است. البته چنانچه کیفیت پسته خام مورد استفاده برای تهیه پسته فلفلی یکسان باشد.

دلایل تفاوت قیمت عمده پسته برای کیفیت های مختلف

ممکن است کیفیت های مختلفی از پسته های خام تحت فرآیند فرآوری قرار بگیرند. در این صورت به دلیل تفاوت قیمت پسته های خام مورد استفاده، قیمت عمده پسته احمد آقایی خام و همچنین بو داده برای کیفیت های مختلف نیز متفاوت خواهد بود.

به عنوان مثال هم می توانیم پسته طبیعی خندان را برای آماده کردن پسته فلفلی استفاده کنیم و هم می توانیم از پسته های پسته آیخندان استفاده کنیم. قطعا دو مدل پسته خامی که ذکر کردیم دارای اختلاف قیمت نسبت به هم هستند. بنابراین red chili pistachio wholesale price برای دو مدل متفاوت از هم خواهد بود.

می توانید در سفارش خرید پسته خام و همچنین پسته بو داده، کیفیت پسته خام مورد استفاده برای تهیه آن را خودتان انتخاب کنید. برای دریافت راهنمایی و مشاوره بیشتر نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما