خرید مغز گردو اعلا

در خرید مغز گردو اعلا توجه به مشخصات مغز گردو اهمیت به سزایی در دستیابی به محصول باکیفیت دارد. می خواهیم در این مقاله مشخصات کامل مغز گردو اعلا را مطرح کنیم. این مشخصات از چند جهت مورد بررسی قرار می گیرد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

اولین موضوعی که باید به آن بپردازیم در مورد نحوه تعیین کیفیت یک محموله مغز گردو می باشد. اولین نکته در مورد رنگ آن است. رنگ مغز گردو بسیار حائز اهمی است. ما بر اساس همین پارامتر می توانیم هفت گروه برای مغز گردو معرفی کنیم. این هفت گروه را نیز بر اساس درصد شکسته آن می توانیم درجه بندی کنیم. پس تا به اینجا ما دو مشخصه برای تعیین کیفیت مغز گردو اعلام کرده ایم.

  • مورد اول رنگ مغز گردو است
  • مورد دوم میزان شکستگی مغز گردو

موارد دیگری که باید در تعیین کیفیت مغز گردو و خرید مغز گردو اعلا به آن توجه کنیم، مربوط به تمیز بودن محصول است. حین شکستن و فرآوری مغز گردو امکان باقی ماندن پوست چوبی گردو و … درون آن وجود دارد. باید تا حد امکان مغز گردو را از این مواد خارجی پاک کنیم. مغز گردوی اعلا عاری از هر نوع مواد خارجی می باشد.

در کنار این موضوع، ما باید به تازه بودن محصول توجه کنیم. مغز گردو حساسیت زیادی به اکسیداسیون دارد. بعد از جدا شدن مغز گردو از پوست چوبی، این محصول به شدت در معرض اکسیداسیون است. بنابراین در خرید مغز گردو باید توجه کنیم که مغز گردو اکسید نشده باشد. این مسئله را به سادگی می توانیم از طریق بررسی رنگ و طعم آن تشخیص دهیم.

حال می خواهیم بر اساس پارامترهایی که مطرح کردیم، مشخصات premium walnut kernels را عنوان کنیم که باید در خرید مغز گردو اعلا به این مشخصات توجه نماییم.

مشخصات مغز گردوی اعلا

مغز گردو اعلا، مغز گردو با رنگ بسیار رشن یعنی مغز گردو سفید است. درصد شکستگی موجود درون این کیفیت از مغز گردو بسیار کم است. و زیر 3 درصد می باشد. درصد مواد خارجی موجود در محموله صفر است. مغز گردو به تازگی از پوست چوبی آن جدا شده و کیفیت بسیار خوبی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما