قیمت مغز گردو 97

قیمت مغز گردو 97 هم اکنون که در اوایل فصل برداشت و عرضه هستیم، کم و بیش اعلام می شود. قیمت مغز گردو بر اساس شرایط بازار می تواند دچار تغییر و نوسان شود. نوسان قیمت مغز گردو در ایامی نظیر عید و یا تابستان اغلب قابل توجه است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت مغز گردو برای کیفیت های مختلف مغز گردو متفاوت است. این تفاوت قیمت برای کیفیت های مختلف می تواند قابل توجه باشد. به عنوان مثال اختلاف بین مغز گردو سفید دوپر که به عنوان بهترین کیفیت مغز گردو در نظر گرفته می شود، با مغز گردو سیاه، بیش از 60 هزار تومان است.

نوسان قیمت مغز گردو 97

البته قیمت مغز گردو برای یک کیفیت خاص می تواند در طول یک سال بارها دچار نوسان می شود. نوسان دقیقا به ایامی مربوط است که میزان تقاضا و عرضه تحت تاثیر قرار می گیرد. در ایام نزدیک به اعیاد ملی که میزان تقاضا بالاست، و یا تابستان که در آخر فصل قرار داریم و میزان عرضه کم است، اغلب شاهد نوسان قیمت هستیم. همچنین در اوایل فصل برداشت با عرضه گردو در بازار با ایجاد فراوانی باز شاهد نوسان قیمت و این بار نوسان قیمت قیمت مغز گردو به صورت نزولی هستیم.

ایجاد ثبات قیمت از طریق کنترل عرضه امکان پذیر است. عرضه گردو و مغز گردو در بازار باید بر اساس میزان تقاضا و نه بیشتر و یا کمتر باشد. جهت اطلاع از قیمت های روز و ثبت سفارش می توانید با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما