قیمت مغز گردو خورشتی – خرید عمده

[padding right=”10%” left=”10%”][/padding]
مهمترین عوامل در تعیین قیمت مغز گردو خورشتی را می خواهیم مورد بررسی قرار دهیم. همانطور که می دانید مغز گردو خورشتی مغز فهوه ای و تیره گردو است. خرید عمده مغز گردو خورشتی برای استفاده در واحدهای صنایع غذایی نظیر کلوچه پزی ها و شیرینی سراها، رستوران ها، مراکز فرآوری خرما و شکلات مغز دار، تولید بستنی و …، انجام می گیرد.

قیمت مغز گردو خورشتی شاید چنانچه از واحدهای فرآوری و کارگاه های تولید مختلف استعلام بگیرید، ممکن است به نرخ های متفاوتی دست یابید. یکی از مهمترین دلایل این موضوع وجود چندین کیفیت مختلف و عیارهای متفاوت این محصول است. مغز گردو خورشتی حداقل در سه رده درجه بندی می شود.

مغز گردو ارزان قیمت

مغز گردو سیاه ارزان که اصطلاحا مغز گردو چرخی نیز می نامیم. نمونه آن را در زیر مشاهده می کنید. این کیفیت پایین ترین قیمت را داراست. مغز گردو سیاه چرخی چون اغلب قبل از استفاده چرخ شده و خرد می شود با نام مغز گردو چرخی شناخته شده است. از مهمترین مراکز که این محصول را مصرف می کنند می توانیم به واحدهای تولید زیتون پرورده، کلمپه و کلوچه سراها اشاره کنیم.

قیمت مغز گردو سیاه

مغز گردو فسنجانی درجه دو کار

قیمت مغز گردو خورشتی درجه دو که تحت عنوان مغز گردو کار نیز مورد عرضه قرار می گیرد، به دلیل کیفیت بالاتر آن نسبت به گروه قبلی از نظر رنگ، میزان گوشتی بودن محصول و طعم آن، اندکی بالاتر است. این محصول نیز در واحدهای مختلفی نظیر شیرینی سراها مورد استفاده قرار می گیرد. نمونه این محصول را می توانید در زیر مشاهده کنید.

مغز گردو فسنجانی درجه دو کار

مغز گردو قهوه ای یا فسنجانی درجه یک

این محصول از نظر طعم و رنگ بهتر از موارد قبلی است. بالتبع قیمت بالاتری نیز دارد. طعم بهتر آن سبب شده استفاده بیشتری در واحدهای شیرینی پزی، بستنی سازی، شکلات سازی داشته باشد. عکس یک نمونه مغز گردو فسنجانی درجه یک را در زیر می توانید ببینید.

مغز گردو قهوه ای یا فسنجانی درجه یک

مغز گردو شکری

تعدادی از مشتریان، مغز گردو قهوه ای با رنگ روشن تر بدون هیچگونه مغزگردو سیاه را تقاضا می کنند. پیشنهاد ما به این مشتریان مغز گردو شکری است. این محصول اصطلاحا با عنوان مغز گردو صبحانه نیز مورد عرضه قرار می گیرد. کیفیت مناسب جهت استفاده روزانه در وعده های غذایی داشته و در سوپرمارکت ها به فروش می رسد. عکس و فیلک این محصول را می توانید در زیر مشاهده کنید.
همانطور که مشاهده می کنید هر رده کیفیتی از مغز گردو خود دارای درجه های مختلفی است. لذا نیاز است در انتخاب کیفیت مناسب متناسب با نوع مصرفتان دقت کافی را داشته باشید و صرف قیمت یک محصول اقدام به خرید نکنید. درخواست از فروشنده که تمامی محصولات موجود در رده مورد نظر شما را به شما پیشنهاد دهد می تواند کمکتان کند تا بتوانید کیفیت مناسب را خریداری نمایید.

مغز گردو شکری

قیمت مغز گردو سفید

همانطور که در بخش بالا صحبت کردیم، هر رده از مغز گردو کیفیت های مختلف دارد. این موضوع در خصوص مغز گردو سفید نیز صادق است. مغز گردو سفید در کیفیت های دوپر معمولی یا درجه دو، مغز گردو درجه یک سفید و مغز گردو سفید سوپر اعلا درجه بندی می شود. انواعی از آن را در تصاویر زیر می توانید مشاهده کنید.

خرید مغز گردو بصورت عمده

برای سفارش هر کیفیت از مغز گردو می توانید از مسیرهای ارتباطی زیر با واحد فروش تماس بگیرید. قابل ذکر است که بسته بندی محصولات در کارتن های 5 و 10 کیلوگرمی است. برای فروش و ارسال صادراتی نیز کارهای گمرکی توسط خود شرکت انجام می گیرد. در خرید داخلی نیز ارسال بار از طریق باربری های معتبر تبریز و تهران انجام خواهد پذیرفت.

قیمت مغز گردو سفیدقیمت مغز گردو سفید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما